SSK RANDEVU ALMA

Sağlık Bakanlığı vatandaşların sağlık hizmetlerinde yaşadıkları sorunların ve gecikmelerin önüne geçerek, modern çağın standartlarına uygun düzeyde bir kalitede hizmet alabilmeleri amacı ile online hizmetlere son yıllarda çok daha fazla ağırlık vermeye başladı. Bu kapsamda Sağlık Bakanlığı online hizmetler çerçevesinde merkezi hekim randevu sistemi hizmete sunuldu.
Bu sistemi kullanarak, Türkiye’nin her yerindeki hastane için online olarak randevu alabilirsiniz. SSK randevu alma işleminin de yapılabilmekte olduğu Sağlık Bakanlığı’ nın bu online randevu sisteminde öncelikle randevu alabilmeniz için üye olmanız gerekiyor. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıda bulunan randevu al sekmesi ile gireceğiniz sayfa içerisinde yeni üye kısmından üye olabilirsiniz.
SSK Randevu Sorgulama ile Randevularınızı Görüntüleyin
Bu üyelik işlemi sırasında sizden TC kimlik numarası, isim, soyisim, cinsiyet, doğum yeri ve tarihi, anne ve baba adı, şifre ve diğer iletişim bilgileri talep ediliyor. Bu bilgileri doğru şekilde girerek, kolayca merkezi hekim randevu sistemine üye olabilirsiniz. TC kimlik numaranız ve belirlediğiniz şifreniz ile sisteme girerek, gitmek istediğiniz hastanenin uygun olan bir tarihine randevu alabilirsiniz. Almış olduğunuz randevuları ise SSK hastane randevu alma işlemi ile görüntüleyebilirsiniz.
Sisteme giriş yaptığınızda sayfada bulunan randevularım kısmından almış olduğu tüm randevuları ve bu randevuların detaylarını tüm ayrıntıları ile görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca burada randevularınızda değişiklik ya da iptal gibi işlemlerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz.
SSK MHRS RANDEVU ALMA İÇİN: TIKLAYINIZYazar sorgulama
Etiketler

Yorumlar (2)

  1. sabah diyor ki:

    rendevu almak istiyorum

  2. Melek doğmuş diyor ki:

    Cildiye hastalığı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir